На Львівщині триває щорічний перегляд паспортів місць видалення відходів

Власників місць видалення відходів закликають оновити наявні або розробити спеціальні паспорти.

Нагадуємо, що департамент екології та природних ресурсів ЛОВА веде реєстр місць видалення відходів з метою посилення контролю їх екологічного стану та оцінки їх впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я людини.

На кожне місце видалення відходів (далі – МВВ) складають спеціальний паспорт, у якому зазначають найменування і код відходів, їх кількісний та якісний склад, походження, а також технічні характеристики і відомості про методи контролю та безпечної експлуатації. Спеціальний паспорт складає власник МВВ.

Звернемо увагу, що паспорти МВВ підлягають щорічному перегляду за результатами спостережень, контрольних замірів, додаткових робіт та погоджуються департаментом.

Просимо власників місць видалення відходів, відомості про які внесені до реєстру МВВ, переглянути дані за посиланням та оновити наявні паспорти. Власникам МВВ, які відсутні у реєстрі, необхідно розробити спеціальні паспорти.

Наголошуємо, що паспорти, погоджені з територіальними органами Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, необхідно подати на затвердження департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА через центр надання адміністративних послуг Львові та його територіальних підрозділів.

Переглядів: 0