На Львівщині триває набір кандидатів на військову службу за контактом

Військова служба передбачає наявність хорошого стану здоров’я, фізичної та психологічної підготовки, загальноосвітнього рівня.

На базі Львівського ОТЦК та СП та за участі представників військових частин ОК «Захід» - продовжується набір кандидатів та агітаційні заходи на військову службу за контрактом.

Військовослужбовці відділення рекрутингу та комплектування проводять ряд агітаційних заходів інформування громадян про можливість проходження військової служби за контрактом.

На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

• громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;
  • військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;
  • військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 60 років.

Основними вимогами під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом є:

• стан здоров’я та придатність до військової служби за медичними показниками та показниками профвідбору;
  • фізична підготовленість та психологічна стійкість кандидата на військову службу;
  • загальноосвітній рівень;
  • мотивація до військової служби;
  • відсутність судимостей;
  • рівень сформованості ідейних цінностей, моральних та професійних якостей.

Більш детальну інформацію можна отримати у вашому РТЦК та СП за місцем реєстрації.