На Львівщині торік на 6% зросли обсяги промислової продукції

Обсяг промислової продукції в області у січні–листопаді минулого року зріс на 6%. Інформують у Головному управлінні статистики у Львівській області.

Обсяги збільшились на підприємствах з виробництва меблів, ремонту і монтажу машин і устаткування на 32%, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 21,8%, машинобудування – на 14,5%, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 7,8%, добувної промисловості та розроблення кар’єрів – на 7%.

Водночас скоротились обсяги на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів – на 8,1%, з виробництва фармацевтичних продуктів і препаратів – на 2,6%, хімічних речовин і хімічної продукції – на 2,5%, харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 1,8%.

У січні–жовтні 2021 року підприємства реалізували промислової продукції на 113919,0 млн грн. На підприємства переробної промисловості припало 71,7% від загального обсягу реалізованої продукції, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 19,3%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 7,6%, з водопостачання, каналізації, поводження з відходами – 1,4%.