На Львівщині створюють умови для проживання працівників релокованих підприємств

У приміщенні гуртожитку Миколаївського професійного ліцею облаштували умови для розміщення 55 внутрішньо переміщених осіб.

У 20 кімнатах недіючого 5 поверху гуртожитку провели внутрішні оздоблювальні роботи, заміну необхідних комунікацій, монтаж обладнання, облаштування меблями та побутовою технікою.

Створили додаткові місця для проживання ВПО у межах обласної Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області. На ремонт спрямували 1,7 млн грн обласного бюджету.

Відновлені кімнати облаштували меблями та побутовою технікою необхідною для проживання завдяки донорським організаціям. Так, допомогу надали EPAM Systems, World Vision International, ГО «ГІ Допоможемо Разом», Польський готельний холдинг за сприяння Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Львівській області.

«Львівська область має сприятливі умови для релокації бізнесу, адже сьогодні на її територію релокувалося вже понад 200 підприємств, а це – більше 5 тисяч працівників, - зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик. Підприємства, які офіційно перереєстрували свою господарську діяльність на території області й сплачують податки до обласного бюджету, отримують відповідну підтримку у межах обласних програм».

Відтак, окрім безповоротної фінансової допомоги (100 тис грн) та допомоги на закупівлю обладнання (500 тис грн), обласна військова адміністрація також сприяє створенню зареєстрованим на території Львівської області підприємствам належних умов для проживання їх працівників.

«Відновлення повноцінної роботи переміщених підприємств вимагає значних зусиль та капіталовкладень. Саме тому ми допомагаємо релокованим підприємствам не лише відновлювати свої виробничі процеси, а й піклуємося про забезпечення евакуйованих працівників даних підприємств житлом, - зазначив директор департаменту економічної політики облдержадміністрації Степан Куйбіда.

Додамо, що загалом у межах Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області запланували відремонтувати 25 об’єктів, що створить майже 3 тисячі додаткових місць для проживання ВПО та працівників релокованих підприємств. Загальний обсяг фінансування з обласного бюджету складає 157,3 млн грн.