На Львівщині стартував турнір «Кубок Федерації боксу міста Львова 2022»

Сьогодні, 11 червня, у залі боксу Академії боксу імені Андрія Котельника «AK BOX PROMOTIONS» у Львові розпочався турнір «Кубок Федерації міста Львова 2022».

Захід відбувається під патронатом начальника Львівської ОВА Максима Козицького. Організатори боксерського турніру – Федерації боксу Львівської області та міста Львова.

Турнір проводять вже втретє. Цього року відбудуться сім поєдинків за участю найкращих боксерів Академії, зокрема бронзових призерів чемпіонатів України 2021 та 2022 років Дмитра Кулі та Богдана Градова. Під час турніру відбудеться і бій провідного боксера професіонала академії – важковаговика Костянтина Довбишенка.

У спарингах поборються чемпіонка Європи серед юніорок Кіра Макогоненко, а також відомі боксери Львівщини Олег Терендій, Марко Панчишин, Данило Заморило та ін.

У церемонії відкриття турніру взяв участь перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

«Не зважаючи на воєнний стан, ми сьогодні зібралися тут! Оскільки спорт, зокрема, бокс – це не тільки про спортивні досягнення чи спортивні змагання. Це перш за все про формування характеру, про боротьбу і перемогу.  А боротьба потрібна нам сьогодні, як ніколи. І не тільки на рингах,  а перш за все – на фронті.

Щиро дякуємо Андрію Котельнику за сьогоднішню подію, тому що саме завдяки йому, саме завдяки таким подіям формуються нові чемпіони.

Бажаю всім нам перемоги! А спортсменам – перемоги в бою! Слава Україні»! – Привітав учасників Андрій Годик.

Від імені начальника Львівської ОВА Андрій Годик вручив подяки Президенту Федерації Боксу міста Львова Андрію Котельнику, віце-президентам Федерації Петру Мисишину та Степану Ярмусу і Дмитру Замотаєву, боксеру, багаторазовому Чемпіону України, чемпіону Європи серед молоді 2013 року, призеру Європейських ігор 2015 року, призеру чемпіонату Світу 2015 року, чемпіонатів  Європи 2017 та 2022 років – за багаторічну плідну працю в галузі фізичної культури і спорту та вагомий внесок у розвиток боксу на Львівщині.

У межах турніру також організували збір коштів для Збройних Сил України.

Переглядів: 0