На Львівщині стартував новий спортивний проєкт: перший захід провели у Золочеві

15 травня, у Золочеві відбулось спортивне свято для дітей громади та внутрішньо переміщених осіб. Захід відбувся у День сім’ї і став справді родинним святом.

Фахівці Львівського обласного центру «Спорт для всіх» облаштували кілька спортивних локацій, на яких можна було пограти у міні футбол, корнхол, еластик та позмагатись у різноманітних спортивних естафетах.

Золочівський міський центр «Спорт для всіх» підготував танцювальний флешмоб під пісню, що стала символом української незламності, - «Ой у лузі червона калина». Діти різного віку у футболках і з написом «Все буде Україна» та синьо-жовтими стрічками у руках підняли настрій мешканцям громади та внутрішньо переміщеним особам жвавим танком.

Спортивне свято у Золочеві – перше із серії заходів проєкту «Сильні.Вільні», який ініціювало управління молоді та спорту Львівської ОВА. Головна мета таких заходів – нагадати, що фізична активність та турбота про здоров’я на часі навіть тепер, а також допомогти внутрішньо переміщеним дітям познайомитись зі своїми ровесниками у громадах тимчасового проживання та знайти тут друзів через спільні ігри та перемоги.

Проєкт триватиме впродовж усього літа, тож можливість долучитися до реалізації заходів отримають усі громади Львівщини.

Переглядів: 4