На Львівщині стартувала Міжнародна бізнес-конференція з актуальних питань зернопереробної галузі

Виклики воєнного стану змусили переглянути налагоджені процеси й умови роботи в аграрному секторі, зокрема зернопереробному.

Сьогодні, 27 жовтня, в області розпочалась Міжнародна бізнес-конференція «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС».

Понад 100 учасників, серед яких ТОП-менеджери та власники борошномельних, круп’яних, хлібопекарських підприємств та виробників макаронних виробів, ключових фахівців галузі та представників компаній-постачальників продукції, обладнання й технологій, представники влади, галузевих об’єднань обговорили питання:

- відновлення економіки країни під час та після війни,

- поточний стан ринку зерна та зернових продуктів в Україні,

- викликів, які  ставить перед українськими виробниками європейський ринок та можливості подолати існуючі логістичні складнощі в торгівлі тощо.

До учасників заходу звернулася директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

«Проведення такого заходу для Львівщини є надзвичайно важливим. Від початку вторгнення росії в Україну змінились ланцюги поставок аграрної продукції. Передусім змінився напрям експорту аграрної сировини та продуктів її переробки, нині ринок ЄС став головним. Це вплинуло на діяльність багатьох галузей економіки, почали формуватись нові тренди в торгівлі продуктів харчування, які триватимуть в часі. Наше завдання сприяти підсиленню цих трендів і зміцненню позиції українських виробників на ринку ЄС», - зазначила вона.

Конференція триватиме до 29 жовтня.

Переглядів: 0