На Львівщині стартує новий молодіжний проєкт «Об’єднані»: як можна долучитися

Українська академія лідерства спільно з Управлінням молоді та спорту Львівської ОДА і Львівським обласним молодіжним центром запускають новий проєкт «Об‘єднані». Це серія одноденних тренінгів, які будуть проводитись в різних громадах.

Мотиваційний проєкт з неформальної освіти створений, щоб об’єднати підлітків 14-17 років в одну спільноту.

Перший тренінг у межах проєкту відбудеться 3 червня у приміщенні Львівського обласного молодіжного центру (вул. В. Винниченка, 12). Триватиме від з 10:00 до 17:00 год. На проєкті учасники дізнаються про те, як бути командним гравцем, як стати митцем комунікацій, як організувати волонтерську діяльність. Також охочі зможуть опанувати основи ораторського мистецтва та віднайти нові знайомства.

«Об'єднані - мотиваційний проєкт підтримки молоді територіальних громад Львівської області. На програмі ментори Української академії лідерства будуть творити нову проактивну молодіжну спільноту у місцевих громадах. Учасники навчаться будувати міцні команди та довгострокові партнерства, знаходити креативні рішення, якісно координувати і брати лідерство в свої руки. Програма заходу будується на поєднанні елементів емоційного, інтелектуального та суспільного розвитку на основі цінностей притаманних лідеру Української академії лідерства», – зазначив керівник програми суспільного розвитку УАЛ в місті Харків Іван Чубукін.

До слова, зараз харківський осередок тимчасово переїхав на Львівщину та у координації з місцевим осередком планує ряд заходів, одним з яких є проєкт «Об‘єднані».

Участь у тренінгу безкоштовна, за умови попередньої реєстрації за посиланням. Про наступні події, зокрема події в громадах, повідомимо додатково.

Переглядів: 3