На Львівщині стартує конкурс інноваційних проєктів

Департамент економічної політики Львівської обласної військової адміністрації у межах реалізації Програми сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку у Львівській області на 2021-2025 роки розпочинає конкурс інноваційних проєктів військового спрямування для закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, наукових парків у партнерстві з суб’єктами господарювання, що зареєстровані та здійснюють господарську діяльність на території Львівської області.

Прийом заявок: до 15 квітня 2022 року.

Інноваційні проєкти мають відповідати наступним тематичним напрямкам:

- Виробництво високотехнологічного обладнання та/або товарів військового та подвійного призначення.

- Інформаційні технології кібербезпеки.

Учасники Конкурсу подають такі документи:

- Заявку, засвідчену підписом керівника учасника Конкурсу;

- гарантійний лист у довільній формі від суб’єкта господарювання з підтвердженням свого наміру надати фінансову підтримку інноваційному проєкту на засадах співфінансування у разі його перемоги;

- заповнену декларацію доброчесності учасника Конкурсу.

Зразки документів за посиланням.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в паперовому та електронному вигляді до 15 квітня 2022 року у департамент економічної політики обласної військової адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 420 та на адресу електронної скриньки: lviv.region.2027@gmail.com.

1 / 1