На Львівщині стартує юніорський чемпіонат України зі стрільби з лука

У Львові сьогодні, 6 вересня, стартує національний чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів. За нагороди змагатимуться 130 спортсменів та спортсменок, що представлятимуть команди 12 областей та міста Києва у дисциплінах олімпійського і блочного лука.

Це рейтингові змагання, які  впливатимуть на комплектування складу національної збірної команди України зі стрільби з лука на 2023 рік. Збірна Львівщини на змаганнях представлена найчисельніше, у командних дисциплінах наша область представлена двома складами.

Змагання приурочені пам'яті Заслуженого тренера України Віктора Михайленка. Віктор Андрійович був відомим тренером зі стрільби з лука та заслуженим працівником фізичної культури та спорту.

Ще одна визначна подія, яка збіглася з початком змагання, – 65-річчя з Дня заснування Львівської обласної федерації стрільби з лука. Нагадаємо, у Львові також була заснована Всесвітня федерація стрільби з лука. Ця важлива подія мала місце у 1931 році.

На всіх переможців та призерів наших змагань чекають - призи від партнерів - інтернет-магазину спеціалізованого лучного спорядження компанії «АРКУС Маркет» та офіційного постачальника екіпірування Олімпійської збірної України компанії «PEAK SPORT».  Триватимуть змагання до 9 вересня.