На Львівщині розселили ще понад 2500 людей: Максим Козицький про добу в області

За минулу добу було 4 оповіщення про повітряну тривогу. Сирени попереджали про загрози ракетних ударів. Доба на Львівщині минула спокійно. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

В усіх районах області розселили ще 2 тисячі 500 людей. Від початку повномасштабного російського вторгнення – вже 283 тисячі. Приблизно стільки ж осіб поселилось самостійно у приватному секторі.

«Маємо ще майже 18 тисяч облаштованих місць у державних та комунальних закладах, 2 тисячі – у приватній сфері. Надамо прихисток усім людям, які цього потребують», - зазначив Максим Козицький.

На переходах Львівщини кордон на виїзд перетнули 14 тисяч людей. В Україну через західний кордон повернулись 21 тисяча громадян.

Поліція Львівщини опрацювала 1360 звернень щодо підозрілих осіб та об'єктів.