На Львівщині розпочали онлайн-курс з розвінчування фейків про історію українського державотворення

Стартував цикл онлайн-занять «Історія українського державотворення: правда замість фейків». Вони спрямовані на викриття найпоширенішої спотвореної та неправдивої інформації про історію українського державотворення, яку сьогодні активно розповсюджує ворог.

Ідея проєкту належить департаменту освіти і науки Львівської ОВА спільно з історичним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка.

Так, лектори-волонтери проекту– провідні історики України, професори й доценти ЛНУ. ⠀

«Цикл викликав значний інтерес не тільки у тимчасово переміщених громадян України, а й у педагогів і учнів старших класів Львівщини. Попри обмежений термін на онлайн-заняття зареєструвалося понад дві тисячі осіб»,-  розповіли у департаменті.

Відтак, усіх охочих запрошують переглянути записи лекцій, які вже провели.

«Рускій мір»: ідеологія та практика насильства». Лектор - доцент кафедри історії Центральної та Східної Європи Львівського національного університету, канд. історич. наук Тамара Полещук.

«Києво-Руська держава: міфи та історична реальність». Лектор - завідувачка кафедри давньої історії України та архівознавства Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат історичних наук Ольга Щодра.

Переглядів: 1