На Львівщині розпочали навчання адміністраторів ЦНАП

Сьогодні, 8 вересня, провели перше онлайн навчання, на якому управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації представило адміністративну послугу “Присвоєння спортивних розрядів спортсменам: "Кандидат у майстри спорту України" та І спортивний розряд”. Цю послугу будуть надавати усі ЦНАПи області.

Метою проведення навчань є інформування адміністраторів ЦНАП про кожну послугу для прийняття пакету документів від заявника та видачі йому результату послуги.

У заході також взяв участь заступник начальник Львівської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Кулепін. Він зазначив, що зараз як ніколи важливо наблизити послуги ЛОВА шляхом делегування їх надання ЦНАПам області. З іншого боку необхідно забезпечити можливість отримання послуг онлайн через Єдиний портал державних послуг. Саме ці два напрямки є визначальними в роботі щодо впорядкування надання послуг ЛОВА.

Згідно з розпорядженням начальника Львівської ОВА 13 структурних підрозділів адміністрації загалом надають 97 адміністративних послуг. Інші структурні підрозділи, які є суб’єктами надання адміністративних послуг, також проведуть навчальні семінари для адміністраторів ЦНАПів найближчим часом згідно з погодженим графіком.

Переглядів: 0