На Львівщині реалізують проєкт «Молодий», який допомагатиме молоді правильно визначитись з майбутньою професією

Проєкт є всеукраїнським і спрямований на зміну системи профорієнтації підлітків.

Вже створено спеціальний профорієнтаційний тест, в основу якого покладено методики визначення типу особистості та типу інтелекту. Після завершення тестування система покаже професії, які найбільше підходять відповідно до результатів.

Діти зможуть ознайомитись із більше ніж 150 професіями. Курс до кожної з них складається із трьох уроків. На платформі цього проєкту розміщено також інформацію про те, як знайти компанію своєї мрії, вдало пройти співбесіду, є онлайн-екскурсії на різні підприємства.⠀

Для вчителів, викладачів, шкільних психологів, соціальних педагогів та всіх, хто бажає стати частиною всеукраїнського проєкту, створили Школу кар'єрного консультанта, яка складається із 5 модулів та дозволить долучитись до команди спеціалістів після їхнього проходження.

У семінарі з профорієнтації підлітків цими днями взяли участь 400 психологів, які зможуть у межах проєкту працювати з дітьми.

Організатор проєкту – Український освітній хаб.

Нагадаємо, 6 вересня департамент освіти і науки Львівської ОВА та Український освітній хаб підписали меморандум про співпрацю, у межах якого безкоштовно можна навчатися професіям, які представлені на платформі Освітнього хабу.

Переглядів: 0