На Львівщині прийняли і розселили 2750 людей, які були вимушені покинути свій дім: ключове за добу

Доба в області минула спокійно, жодного разу не лунала сирена про повітряну тривогу – про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Водночас в області продовжують виявляти паліїв сухої трави, які попри встановлені штрафи, продовжують порушувати закон. Так, за минулу добу рейдові групи у Червоноградському, Дрогобицькому, Яворівському районах та Львівській МТГ спіймали 8 паліїв сухої трави та склали адмінпротоколи.

Нагадаємо, що штраф становить від 3 060 до 6 120 гривень для громадян, від 15 300 до 21 420 гривень – для посадових осіб.

Окрім того, як зазначив начальник Львівської ОВА, на Львівщині вчора прийняли і розселили ще 2750 людей, які були вимушені покинути свій дім. Від 24 лютого, лише за офіційними даними, в області надали прихисток 311 тисячам переселенців. Значна кількість людей поселилась у приватному секторі самостійно.

«Маємо 11 тисяч облаштованих ліжкомісць у державних та комунальних закладах, 3 тисячі – у приватній сфері. Якщо ви можете розмістити у своїй оселі людей, які вимушені тікати від бойових дій, зголосіться на сайті «Прихисток».

Окрім того, кордон на пунктах пропуску у Львівській області перетнули приблизно 19 тисяч людей. Від початку повномасштабного вторгнення через переходи на Львівщині за кордон виїхали 1 мільйон 596 тисяч осіб.

Що стосується підозрілих людей та об’єктів, поліція опрацювала 1475 звернень від громадян.
Спокійного дня усім! Слава Україні!», - зазначив Максим Козицький.