На Львівщині присягу прийняли перші добровольчі формування: серед бійців і жінки

Перші добровольчі формування територіальних громад Львівщини почали складати присягу. Зокрема, сьогодні на вірність Україні та її народу присягнули бійці добровольчого формування №2 Ходорівської ТР.

Рішення про створення добровольчого формування прийняли цьогоріч наприкінці березня. Наказом Командувача Сил тероборони ЗСУ призначили командира. А вже сьогодні понад 90 добровольців урочисто склали присягу.

В основі формування - бійці 8 батальйону «Аратта» імені Андрія Гергерта.

Серед них – Валерія. Жінка з псевдо «Іскра» долучилась до батальйону наприкінці 2018 року,

«Тут я познайомилась зі своїм чоловіком, створили сім’ю. Стать на війні не є важливою, тут усі є бійцями», - зазначила вона.

До виконання завдань Валерія готова, адже має за плечима неабиякий бойовий досвід, та пройшла відповідний вишкіл.

Відтак, добровольче формування - це бійці із тривалим бойовим досвідом, а також новобранці.

Хлопці, які нещодавно приєднались до формування, розповідають, не можуть залишатись осторонь подій в країні. Боротимуться з ворогом до перемоги.

Як зазначив командир формування новобранців готують в експрес режимі. На сьогодні хлопці на 90% готові до виконання бойових завдань.

Бійці отримали благословення Владики Богдана Манишина на захист нашої держави.

Нагадаємо, що добровольчі формування територіальних громад – це воєнізовані підрозділи, сформовані на добровільній основі з громадян України, створені відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву».

Переглядів: 14