На Львівщині проведуть інтенсив «Школа комунікатора»: запрошуємо взяти участь

З 30 вересня по 1 жовтня 2021 року у місті Жовква Львівської області відбудеться «Школа комунікатора» для організацій громадянського суспільства.

«Завданням школи є підвищення рівня взаємодовіри та обміну досвідом між організаціями громадянського суспільства, органами влади, зокрема побудова правильної комунікаційної стратегії та вивчення способів боротьби з кризовими ситуаціями в діяльності громадянського суспільства» - зазначає директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації Дмитро Посипанко.

Проведення школи дасть можливість підвищити ефективність діяльності громадської організації, завдяки засвоєнню нових інструментів комунікації. Дводенне навчання включатиме кризові комунікації, невербальні комунікації, тренди на 2022 рік. Окрім цього, відбудеться обговорення про «четверту владу» та її роль у житті громадянського суспільства, а також звучатимуть багато інших цікавих тем за участі відомих журналістів, громадських діячів та експертів Львівщини.

Участь у школі безкоштовна, проте за попередньою реєстрацією, яка триває до 24 вересня 2021 року.

Кількість місць обмежена. Лист-підтвердження про участь надійде на вашу електронну скриньку 27 вересня 2021 року.

Учасники забезпечуються доїздом, проживанням та харчуванням.

Переглядів: 0