На Львівщині продовжуються навчання для адміністраторів ЦНАП

Сьогодні, 13 вересня, провели декілька онлайн навчань, на яких представили адміністративні послуги департаменту агропромислового розвитку та юридичного управління апарату Львівської обласної військової адміністрації, які надаватимуть через ЦНАПи міст, районних центрів та міст обласного значення.

Метою проведення навчань було інформування адміністраторів ЦНАП про кожну послугу щодо прийняття пакету документів від заявника та видачі йому результату послуги.

Перший захід провели за участю представників департаменту агропромислового розвитку, які презентували інформацію про 3 адміністративні послуги. У заході також взяла участь заступник директора департаменту Оксана Бакун. Після представлення інформації учасники змогли поставити питання та отримати на них відповіді.

Як зазначив начальник управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА Максим Столярчук, керівництво адміністрації розглядає такий спосіб отримання послуг структурних підрозділів як пріоритетний. Також він зазначив, що для багатьох послуг ЛОВА є потреба законодавчого або нормативного регулювання можливості онлайн подання документів та отримання результату, що мали б зробити переважно центральні органи виконавчої влади, як власники послуг.

На другому заході був присутній начальник юридичного управління апарату Львівської ОВА Максим Василишин. Він представив інформацію про одну адміністративну послугу, яку надає управління. Також детально розповів про вхідні документи для її отримання та підкреслив, що при потребі, представники управління додатково нададуть консультацію щодо них адміністраторам ЦНАП.

Переглядів: 0