На Львівщині презентують перший в Україні мобільний молодіжний центр

Львівський обласний молодіжний центр запускає мобільний молодіжний центр. Відтепер команда центру буде подорожувати громадами Львівщини власним бусом, назва якого - «ІмпактБус». У понеділок, 12 липня, об 11:00, у сквері «На Валах» відбудеться його презентація.

Після  відкриття молодіжні працівники разом з волонтерами вирушають в дорогу ділитися можливостями з молоддю області. Першою локацією стане село Добросин, де нещодавно відкрився молодіжний простір “Don’t stop”.

«Мета проєкту “ІмпактБус” - заглянути в малодоступні населені пункти, познайомитися з місцевою молоддю, вивчити її потреби та допомогти в подальшому розвитку, а також  зміцнити потенціал громад, які вже мають молодіжні простори та молодіжні ради», – пояснює керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Програма  виїздів Імпактбусу передбачає блок неформальної освіти,  симуляційні ігри на теми прав людини, влади і грошей, мігрантів, громадянської участі, дипломатії, спільного дозвілля тощо. У програмі виїздів в настільні ігри для розвитку, фрізбі, бадмінтон та інше. Наприкінці кожного візиту планується  рефлексія, адже команді обласного молодіжного центру  важливо дізнатися думки молоді, їхні мрії, плани та рекомендації.

«ІмпактБус, що їздитиме Львівщиною, є першим мобільним молодіжним центром в Україні. Водночас це доволі поширена практика щодо роботи з молоддю у розвинених державах, оскільки таким чином створюються однакові умови для молодих людей щодо доступу до наявних можливостей незалежно від того чи вони проживають у великому місті чи у віддалених громадах. Частка "імпакт" в перекладі з англійської означає "вплив, імпульс". Тож наша ціль - відвідати якомога більше громад Львівщини, провести навчання з використанням методів неформальної освіти та надати імпульс до розвитку та створення можливостей у своїх громадах», - зазначає директор Львівського обласного молодіжного центру Василь Шатрук.

Якщо ви зацікавлені, аби команда Львівського обласного молодіжного центру приїхала в вашу громаду в рамках проєкту “ІмпактБус”, ви  можете зареєструватися за посиланням.