На Львівщині працюють виїзні гінекологічні бригади: як отримати допомогу

Мобільні гінекологічні бригади забезпечують жінкам зі всієї Львівщини доступ до безкоштовних гінекологічних оглядів.

Фахівці Львівського обласного клінічного перинатального центру виїжджають у важкодоступні райони та селища аби безоплатно проводити гінекологічні огляди, експрес-тестування вагітних жінок, а також консультувати з питань планування сім’ї (безпліддя, невиношування вагітності) та хвороб терапевтичного профілю.

У мобільній гінекологічній бригаді доступні наступні послуги:

  • медичний огляд гінеколога та сімейного лікаря;
  • УЗД-дослідження;
  • електрокардіограма;
  • консультація з питань жіночого здоров'я, включаючи до- та післяпологовий період, здоров'я матері, догляд за дитиною;
  • консультація з питань ВІЛ-інфекцій та захворювань, що передаються статевим шляхом;
  • медична та психологічна підтримка постраждалих від домашнього насильства або інших видів насильств, пов'язаних з війною.

Робота виїзної мобільної бригади, її послуги та витратні матеріали — безоплатні.

Тих, хто потребує додаткових обстежень та консультацій, фахівці направляють до спеціалізованих медичних закладів.

Щоб дізнатись про роботу лікарів за місцем перебування, потрібно зателефонувати до відділення жіночої консультації Львівського клінічного перинатального центру за номером: 096-194-20-75 (будні з 9:00 до 16:00), або на загальну лінію 3033, (щодня з 9:00 до 18:00, дзвінки з мобільних операторів та міських номерів по Україні — безоплатні).

Проєкт реалізується командою фахівців Львівського обласного клінічного перинатального центру за фінансової підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та координації благодійного фонду «Інститут розвитку сім’ї та дитини».

 

Довідково:

Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров'я та розбудови потенціалу молоді.

Благодійний фонд «Інститут розвитку сім’ї та дитини» заснований для реалізації освітніх та благодійних проєктів у сфері громадського здоров'я в Україні.

Переглядів: 1