На Львівщині працюють над створенням молодіжних центрів у кожній громаді

У квітні Львівський обласний молодіжний центр разом із представниками управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації відвідали 11 громад Львівщини. В межах візитів відбулись зустрічі з очільниками громад чи їх заступниками та зустрічі і з місцевою молоддю.

Основна тема візитів – презентація можливостей щодо створення в громаді комунального молодіжного центру.

Зокрема у квітні команді вдалося відвідати такі територіальні громади: Сколівську, Славську, Жидачівську, Ходорівську, Самбірську, Перемишлянську, Кам’янко-Бузьку, Бродівську, Зимоноводівську, Стрілківську і Хирівську.

«Переважна більшість громад зацікавлені у створенні та розвитку такої комунальної установи і вже працюють над поданням всіх необхідних документів для участі у конкурсі «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області», реєстрація на який триватиме до 21 травня. Станом на 1 травня мінімум 5 громад вже підготували весь пакет документів для участі в конкурсі», – зазначив в.о. начальника відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської ОВА Тарас Назарків.

Проєкт «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області» реалізовує Львівський обласний молодіжний центр за підтримки Управління молоді та спорту Львівської ОВА в рамках програми, що імплементується Платформа Ініціатив «Теплиця» за фінансової підтримки UNICEF Ukraine та уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KFW.

Переглядів: 0