На Львівщині посилять контроль за темпами облаштування додаткових місць для проживання ВПО

Йдеться про 20 закладів, на які цьогоріч затвердили 102,9 млн грн коштів з обласного бюджету.

Під керівництвом першого заступника начальника Львівської ОВА Андрія Годика відбулась нарада з головами районних військових адміністрацій та керівниками установ, де зараз облаштовують додаткові місця для тимчасового проживання ВПО.

Зокрема, обговорили стан виконання будівельно-ремонтних робіт на об’єктах та кінцеві терміни їх завершення. Загалом йдеться про 20 закладів, на які цьогоріч затвердили 102,9 млн грн коштів обласного бюджету в межах Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області.

«Сьогодні, як ніколи, ми повинні діяти впевнено та злагоджено. Тисячі вимушених переселенців мешкають зараз в школах та садочках, які не пристосовані під довготривале проживання та з першого вересня повинні відновити навчання. Наше спільне завдання надати цим людям альтернативне місце для переселення. Часу на це в нас обмаль!», - наголосив Андрій Годик.

За підсумками наради ухвалили такі рішення:

- посилити контроль за темпами виконання робіт на цих об’єктах зі сторони замовників будівництва;

- забезпечити виїзні перевірки представниками райдержадміністрацій та відповідне звітування по цьому питанню керівництву облдержадміністрації;

- активізувати роботу з залучення міжнародних донорів та організацій.