На Львівщині попрощалися з п’ятьма військовими, які загинули на фронті

Львів'яни вшанували пам'ять полеглих героїв.

Сьогодні, 19 вересня, у Львові попрощались із 5-ма воїнами: Олегом Курським, Андрієм Романівим, Ігорем Касьяновим, Богданом Сенишиним та Максимом Шпенником.

Олег Курський – боєць 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила родом з Донеччини. Від 2014 року проживав у Львові. Пішов захищати Україну з початком повномасштабної війни. Загинув 12 вересня.

Андрій Романів – також від початку великої війни воював у складі 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Родом з села Затемне Львівської області. Загинув 13 вересня.

Ігор Касьянов – родом з Луганської області, проживав у Києві та Краматорську. Коли росія почала повномасштабне вторгнення, став добровольцем і боровся у лавах 56 окремої мотопіхотної Маріупольської бригади оперативного командування «Південь». Загинув 11 вересня.

Богдан Сенишин – уродженець Львівщини. Кадровий військовий. Закінчив Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут та Військову академію в Одесі. Від 2014 року проводив навчання військовослужбовців, а з перших днів повномасштабної війни обороняв державу на Луганщині у лавах 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Загинув 5 вересня.

Максим Шпенник – родом з Херсонщини. У квітні переїхав у Львів та допомагав евакуйовувати людей з окупованих територій. Військову службу проходив у 110 окремій бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ. Загинув 6 вересня.