На Львівщині планують збудувати завод із виробництва мінеральних вод

Він складатиметься з 4-х пускових комплексів, очікувана потужність першого – 230 млн пляшок у рік, реалізація – у травні 2024 року.

Сьогодні, 28 лютого, начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з представниками групи компаній «Карпатські мінеральні води».

«Карпатські мінеральні води» є національним виробником мінеральних вод і безалкогольних напоїв вже понад 15 років. На підприємстві встановлені сучасні лінії розливу, вся продукція виробляється на повністю автоматизованому якісному обладнанні.

Сьогодні, як розповіли  представники компанії,  попри воєнні дії, в планах – розширення виробництва та інвестування у новий завод. Спорудити його планують на Львівщині.

По об’єкту вже завершили низку необхідних підготовчих документальних процедур. Будівельні роботи мають розпочати попередньо наприкінці весни, здати перший комплекс – у травні 2024 року.

Завод мінеральної води, площею понад 21 га, складатиметься з 4-х пускових комплексів.

Площа першого – 14 тис м2, очікувана потужність – 230 млн пляшок на рік.

«На першому пусковому працюватиме 80 людей. А всього на виробництві буде залучено до 300 працівників. Ми підрахували, що вийдемо на цифру близько 110 млн грн на рік податків в межах нового проєкту. І це тільки по першій черзі з чотирьох», – зазначив засновник групи компаній «Карпатські мінеральні води» Сергій Устенко.

Реалізацію проєкту супроводжує відділ залучення інвестицій департаменту економічної політики Львівської ОВА.

Проєкт – мобільний, його реалізовуватимуть відповідно до воєнної ситуації та викликів.

Під час зустрічі сторони проговорили деталі проєкту, зокрема екологічну та інфраструктурну складову.

«Ми завжди готові сприяти залученню інвестицій в область, будівництву нових підприємств, які створюватимуть робочі місця. Зараз це по-особливому важливо для економіки області та держави загалом», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Довідково

Компанія «Карпатські мінеральні води» розпочала свою діяльність на ринку мінеральних вод у 1996 році з першим розливом мінеральної природної столової води ТМ «Карпатська Джерельна», і в червні 2002 року була реорганізована в завод з виробництва мінеральної води і безалкогольних напоїв «Карпатські мінеральні води». У 2002 році компанія розпочала виробництво солодких газованих напої в ТМ «Фруктова Джерельна» і ТМ «Соковинка», а в 2016 – енергетичного напою ТМ «Dragon».

Сьогодні група компаній «Карпатські мінеральні води» є потужним гравцем українського ринку природних мінеральних вод і безалкогольних напоїв. Компанія зайняла і надійно утримує одну з провідних позицій завдяки сучасній та високотехнологічній стратегії ведення бізнесу.

Мінеральну воду «Карпатська Джерельна» видобувають з двох артезіанських свердловин на глибині 90 метрів із природного джерела без будь-якого контакту з людиною. Виробництво розташоване безпосередньо біля джерела, і вода зі свердловин надходить на лінії розливу через трубопровід. В процесі розливу вода проходить фільтрацію тільки від механічних домішок і зберігає всі корисні природні мікроелементи. Хімічний склад підземних вод належить до гідрокарбонатно-кальцієвого із мінералізацією 0,3-0,8 г/літр.

Одним із основоположних принципів компанії «Карпатські мінеральні води» є всебічний контроль якості продукції на всіх етапах виробництва. Можливість створювати продукцію світового рівня підтверджує впроваджена та сертифікована на підприємстві система управління безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 22000.