На Львівщині облаштували тимчасове житло для внутрішньо переміщених працівників ДСНС

Напередодні, 14 червня, на Львівщині завершився проєкт з облаштування тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб з-поміж працівників Державної служби надзвичайних ситуацій.

Військовий російський напад на Україну змусив багатьох мирних жителів покинути свої домівки та рятуватися від пострілів на заході країни, зокрема на Львівщині. Люди з інших областей добираються у Львів по кілька діб, їм не аби як важко. Львівщина стала прихистком для тисяч мешканців з інших частин України.

Приміщення, які не експлуатувались на території 7-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Трускавець, стали житловими кімнатами. Особовий склад цієї рятувальної частини та члени ГО «Пожежне братство» провели ремонт приміщень власними силами.

В Головному управлінні ДСНС у Львівській області повідомили, що до проєкту долучилась Трускавецька міська рада, ГО «Пожежне братство» та волонтери.

З цієї нагоди до рятувальників завітали начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Юрій Кагітін та міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. Під час зустрічі лунали слова подяки всім, хто долучився до доброї справи.

Також, під час зустрічі рятувальників та волонтерів нагородили подяками, нагрудними знаками та надали чергові спеціальні звання.