На Львівщині облаштують притулок для постраждалих від домашнього насильства

У Глинянській громаді облаштують притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Нещодавно Львівська РВА підписала меморандум із благодійною організацією «Сієнтія Юкрейн» щодо співпраці, у межах якої  реконструюють приміщення для облаштування притулку.

Детальний план проєкту презентували під час робочої зустрічі із сусідніми до Глинянської громадами.Рішення про облаштування притулку минулоріч ухвалили на сесії Глинянської міськради.

Наразі спеціалісти вже розробили проектно-кошторисну документацію для робіт та закупівлі обладнання. Згідно із планами, отримати допомогу у притулку зможуть мешканці восьми громад.

Одночасно там зможуть перебувати 22 особи, що постраждали від домашнього насильства.

«Впевнена, що реалізація проекту буде логічним продовженням стрімкого розвитку соціальних послуг у громадах. Прихисток стане безпечним і комфортним осередком для  людей, які постраждали від домашнього та іншого насильства, а відповідні фахівці допоможуть впоратися із наслідками складної  життєвої ситуації», - зазначила начальниця Львівської РВА Христина Замула.

Також відкриття такого притулку створить можливість оперативно реагувати на прояви насильства в сім’ях. Зокрема тих, де страждають діти.