На Львівщині не застосовують графік погодинних відключень електроенергії

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Впродовж 13 та ночі 14 лютого загроз ракетних ударів в області не було. Сьогодні о 09:11 сирени сповістили про повітряну тривогу. У білорусі злетів літак МіГ-31, який є носієм «Кинджалів». Залишайтесь в укриттях до сповіщення про відбій.

Евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 154 вимушені переселенці. До Перемишля з нашої області чотирма потягами вирушили 1373 особи.

Також, за попередньою інформацією, сьогодні, 14 лютого, електроенергію жителям Львівщини подаватимуть без застосування графіка погодинних відключень. Таке рішення ухвалили у НЕК «Укренерго». Ліміти споживання не доводять, оскільки в енергосистемі немає дефіциту потужності.

Львівщина стала рекордсменом за обсягом фінансової підтримки дрібних аграріїв з місцевих бюджетів. Громади нашої області затвердили програми підтримки дрібних аграріїв на суму 2,1 млн грн. Це у 5,5 разів більше, ніж торік. Також на 27% у порівнянні з минулим роком зросла програма підтримки АПК області. Вона становить 34,2 млн грн.

Четверо вчителів зі Львівщини стали переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023». Які освітні заклади вони представляють та яких предметів навчають можете переглянути за посиланням.

На Львівщині формують окремий стрілецький батальйон. Докладніше – тут.

Німецьке місто Альценау, яке є містом-партнером Кам’янки-Бузької, передало автобус та генератори, ліки і спецодяг для громади. Кошти на придбання цієї допомоги жертвували жителі міста під час різноманітних благодійних заходів. Автобус передали відділу освіти, 10 генераторів потужністю 5,4 кВт – комунальним установам.