На Львівщині молодіжним табором вшанували пам’ять Українського Січового Стрілецтва

Учасниками табору стали півсотні молодих людей.

Наприкінці минулого тижня організація української молоді «Спадщина» за підтримки Львівської ОВА провела щорічний патріотичний табір «Злет на горі Маківка 2023», присвячений пам’яті героїчного бою Січових Стрільців. Учасниками табору стали півсотні молодих людей.

Упродовж чотирьох днів учасники мали змогу ознайомитися з діяльністю та історією Українського Січового Стрілецтва. Табір також став своєрідним урочистим вшануванням полеглих воїнів.

«Мені дуже подобається в спадщанських таборах. Цього року Маківка вдалася багатолюдною і повною цікавих подій. Урочистості на Пантеоні, різностороння оригінальна програма, добра погода, кухня на відкритому повітрі, а головне - багато друзів, давніх і нових. Це те, що «Спадщина» безвідмовно продовжує давати мені в кожному своєму таборі. Я дуже задоволений, що цей табір відбувся, і що я був до нього причетним. Відчуваю, що учасники табору теж почерпнули з нього багато для себе,  бігаючи зранку на руханки, вшановуючи українських воїнів на місцях легендарних подій нашої історії та доєднуючись до інших активностей», - розповів бунчужний табору Юліан Гончар.

«Спадщина» — громадська організація, яка займається різностороннім вихованням молоді в дусі патріотизму. Заснована у Львові у 1988 році з метою виховання всебічно розвинутого, національно свідомого покоління, здатного будувати Українську Самостійну Соборну Державу.

Проєкт реалізували за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА у межах конкурсу проєктів програми «Молодь Львівщини».

На конкурс молодіжних проєктів цьогоріч подали 52 конкурсні пропозиції від 26 громадських організацій. За підсумками оцінювання переможцями визначили 19 громадських організацій, які реалізують 24 проєкти.

Переглядів: 0