На Львівщині експонують унікальні архівні фотодокументи розвитку спорту на теренах області

Державний архів Львівської області розпочав онлайн-виставку "Розвиток спорту на теренах Львівщини".

Про це повідомила пресслужба архіву на офіційній сторінці у мережі Facebook.

"Львів на початку ХХ століття відігравав важливу роль у розвитку спорту, адже тут існувало безліч спортивних товариств. Спорт цього періоду, був дійсно явищем унікальним та популярним", - зазначила директорка архіву Ірина Мартенс .

Додамо, державний архів Львівської області забезпечив для усіх охочих роботу двох читальних залів у місті Львові за наступними адресами: вул. Підвальна, 13 та вул. Буйка, 4. Доступ відвідувачів до читальних залів проводиться за обов’язковим попереднім записом електронною поштою: archive.lviv@gmail.com або через електронний ресурс ДАЛО.