На Львівщині була загроза ракетного удару: допомогти силам ППО можна завдяки мобільним додаткам

Сьогодні, 13 листопада о 09:18 в області почалася повітряна тривога й лунала вона півтори години.

Напередодні, 12 листопада, о 14:25 сирени у Львівській області також сповіщали про загрозу удару крилатими ракетами з території білорусі. Небезпека не справдилася.

«Якщо бачите підозрілий літальний апарат – повідомте про нього нашим Силам протиповітряної оборони у додатку «єППО». Вашу інформацію воїни отримають в режимі реального часу. Додаток потрібно завантажити на смартфон. Спершу авторизуйтесь через «Дію», натисніть «Тест», а далі – інформуйте військових про повітряні цілі», - зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Також допомогти Силам ППО можна за допомогою чат-бота «Шось летить». Це розробка Львівської обласної державної адміністрації та IT-фахівців. Чат-бот працює у телеграмі: https://t.me/rusrocketfly_bot. Також спершу необхідно авторизуватись через «Дію».

Графіків погодинного чи аварійного відключення електроенергії у Львові та області на 13 листопада не запроваджували. Але вказівка про введення таких графіків може надійти від «Укренерго» у будь-який час, зважаючи на ситуацію в енергосистемі України. Стежте за оновленнями на сторінках Львівобленерго. Я також повідомлю про зміни, якщо такі будуть.

Кордон на виїзд на всіх ПП у Львівській області за добу перетнули 21 тисяча 216 людей. На в‘їзд – 18 тисяч 379 осіб, з них українців – 17 тисяч 496.