На Львівщині 23% дорослих мешканців закінчили курс вакцинації

На Львівщині продовжується активна вакцинальна компанія. Станом на 2-ге листопада 34 % осіб вже отримали першу дозу вакцини, 23% -  пройшли повний курс вакцинації.

Щодо стану захворюваності на ковід, то за словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса, область продовжує перевищувати індикатори захворюваності, що й спричинило входження Львівської області у «червону» зону епіднебезпеки.

«Враховуючи те, що на території Львівської області з 30-го жовтня почали діяти обмеження «червоної» зони, вкотре хочу нагадати кожному мешканцю Львівщини дотримуватись усіх визначених правил карантину. Попри високий відсоток захворюваності та критичні показники, ми спостерігаємо, що частина населення продовжує нехтувати масковим режимом. Тому ще раз нагадуємо за обов’язкове носіння масок, дотримання соціальної дистанції та гігієну рук», - зазначив Орест Чемерис.

Він також додав, що усі пункти щеплення та центри вакцинації працюють, адаптовані для зручного часу мешканців, а головне, мають достатню кількість кожної вакцини.

Станом на сьогодні, 3271 пацієнт знаходиться у «ковідних» стаціонарах, 207 перебуває в реанімаційному відділенні (з них 65 - на апаратах ШВЛ).

Протягом двох тижнів спостерігається достатньо високий відсоток виїздів бригад екстреної медичної допомоги до «ковідних» пацієнтів. В середньому фіксують від 160-170 до 215 добових виїздів до пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу.

Щодо статистики стаціонарів: з 3271 хворого, лише 166, які знаходяться на стаціонарному лікуванні – повністю вакциновані. Особам, віком 30+, які звертаються за наданням медичною допомоги, – констатують пневмонію. Попри молодий вік, 80% госпіталізованих пацієнтів потребують кисневої підтримки.