На Львівщині 16 команд взяли участь у чемпіонаті України з велоспорту

Впродовж трьох днів на дорогах Дрогобиччини змагались найкращі велосипедисти України.

Львівщину на змаганнях представила збірна з восьми спортсменів. Для нашої області медалі виборювали велосипедисти Львівської школи вищої спортивної майстерності, Львівського фахового коледжу спорту,  Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи «Медик» та Дитячо-юнацької спортивної школи імені Георгія Прокопенка.

Серед чоловіків в індивідуальній гонці на час на дистанції 25 км бронзу виборов 22-річний Ярослав Паращак. А серед спортсменів до 23 років срібну медаль здобув 17-річний Даниїл Яковлев. Серед жінок третьою стала 24-річна Юлія Бірюкова.

В індивідуальній гонці на дистанції 120 км бронзу виборов Ярослав Паращак. Серед спортсменів до 23 років друге місце виборов 19-річний Святослав Горбовий.

Змагання відбулись за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА.  Нагадаємо, саме по цьому маршруту мали відбуватись міжнародні змагання «Tour de Lviv Region». Шосейні змагання для професійних велосипедистів з усього світу Львівщина мала приймати у травні. У зв'язку з війною їх проведення відтермінували.

Відео за покликанням https://youtu.be/nmoQbB6uT4A

Переглядів: 2