На Львівщині завершилася ялинкова кампанія: офіційно реалізували понад 8 тис хвойних дерев

Упродовж ялинкової кампанії 2016-2017 років лісогосподарські підприємства області реалізували 8,2 тис новорічних ялинок при запланованих 14,5 тис штук. До реалізації було запропоновано сосни, ялини (смереки) та ялиці білі. Про це повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

За словами начальника управління Анатолія Дейнеки, заготівля новорічних ялинок проводилась на площах рубок, пов’язаних з веденням лісового господарства, плантаціях, а також поблизу ліній електропередач, зв’язку, газопроводів.

"Реалізація новорічних ялинок в лісогосподарських підприємствах здійснювалась із спеціальними бірками або самоклеючими стрічками, які містять інформацію про походження новорічних ялинок, - зазначив Анатолій Дейнека. - Для запобігання незаконних вирубок новорічних ялинок лісівники провели і ряд заходів".

За його словами, у кожному районі області створено мобільні бригади з перевірки законності заготівлі та реалізації новорічних ялинок у лісах та населених пунктах області. Під час рейдів до адміністративної відповідальності притягнуто 89 лісопорушників, на яких накладено штрафні санкції на понад 40 тис грн та вилучено понад 100 новорічних ялинок.