На Львівщині висадили 140 га лісу: підсумки акції

На Львівщині у межах "Майбутнє лісу у твоїх руках-2017" висадили 140 га лісу. Участь у заходах взяли майже 3,5 тисячі осіб.

Про це інформують у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

У межах акції також відбулося 169 ознайомчо-пізнавальних заходів для учнівської молоді та 194 - з благоустрою територій.

Окрім традиційної посадки лісу, учасники долучились до заходів з озеленення та благоустрою парків, скверів, алей, територій сільських рад, навчальних закладів, дитячих садочків та садиб лісництв.

Також у межах акції відбулися дитячі конкурси на кращий твір та малюнок на тему: "Людина та ліс". Участь у конкурсах взяли 1282 учні загальноосвітніх навчальних закладів. Діти також виготовили близько 700 шпаківень.