На Львівщині введуть в експлуатацію 3 вітрові станції

У 2017 році на у Львівській області планують ввести в експлуатацію 3 об’єкти вітрової енергетики загальною потужністю 69,4 МВт, а також 2 об’єкти сонячної енергетики загальною потужністю 75 МВт та 2 міні гідроелектростанції потужністю 510 кВт.

У 2017 році очікується виробництво електроенергії всіма об’єктами відновлювальної енергетики 35,3 млн.кВт*год (збільшення у порівнянні з 2015 р на 83%).

«Львівщина має хороший потенціал для розвитку відновлювальних джерел енергії,  облдержадміністрація підтримує та сприяє розвитку альтернативної та відновлювальної енергетики як одному з найважливіших елементів енергетичної безпеки України», – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації Михайло Мельник на відкритті дев’ятої Міжнародної науково-практична конференція «Нетрадиційні і поновлювані джерела енергії як альтернативні первинним джерелам енергії в регіоні».

Він також зазначив, що у Львівській області активно розвивається альтернативна та відновлювальна енергетика: працюють 2 об’єкти вітрової енергетики загальною потужністю 13,2  МВт, 2 об’єкти сонячної енергетики загальною потужністю 8,2 МВт.

А у 2016 році введено в експлуатацію 41 сонячну установку приватних домогосподарств потужністю 600,7 кВт. Станом на сьогодні діє вже 70 сонячних установок приватних домогосподарств .