На Львівщині відзначили найбільших експортерів та імпортерів

У четвер, 16 березня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із керівниками митних постів, контролюючих органів, а також суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД). На нараді обговорили співпрацю між владою області та підприємцями ЗЕД при здійсненні імпортно-експортних операцій, а також інвестування митних коштів у дорожнє господарство.

З цієї нагоди також відзначили й найбільших платників Львівської митниці ДФС у 2016 році. За високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток економіки Львівщини Олег Синютка урочисто вручив почесні грамоти облдержадміністрації підприємцям, котрі торік найбільше сплатили до державного та місцевих бюджетів. Також відповідні подяки вручили й очільники фіскальної та митної служб.