На Львівщині відзначали 108-му річницю від дня народження Степана Бандери

У неділю, 1 січня, на Львівщині з нагоди 108-ї річниці від дня народження голови Проводу ОУН, Героя України Степана Бандери відбулись урочисті заходи, участь у яких взяли представники влади та громадськості. Зокрема, біля пам’ятника Степану Бандері, що на пл. Кропивницького, відбулось урочисте віче. Керівництво області та міста поклало квіти до підніжжя пам’ятника Герою України.

"Добре, що у нашій історії є людина, що може нас усіх зібрати і згуртувати. Особливо тих, хто пам’ятає славну боротьбу воїнів УПА  і знає, якою складною була боротьба за долю України у середині ХХ століття. Якби не боротьба ОУН та УПА, для яких українська ідея була понад усе, не було б відновлення незалежної України на початку дев’яностих років. Не було б і сучасного покоління, котре зі зброєю  в руках, захищає нашу державу зараз на сході України, - наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. - Ми всі пам'ятаємо, що з часів відновлення незалежності України національна ідея поширилась із заходу країни на її схід. І сьогодні українці з усіх регіонів захищають свою державу від агресора. Ці 25 років незалежності України, які і національна ідея ОУН має нагадувати нам, що ми переможемо лише тоді, коли будемо єдині".

Опісля покладання квітів відбулася спільна молитва. На завершення заходів хор "Золоті літа" громадської організації "Золоті роки" виконав марш українських націоналістів "Зродились ми великої години".

Переглядів: 271