На Львівщині відбудуться змагання зі стрільби з лука «Олімпійські надії»

4-8 травня 2017 року на базі Львівської СДЮШОР «Електрон» (вул. Грабовського, 11) відбудуться традиційні, вже двадцяті, міжнародні змагання зі стрільби з лука «Олімпійські надії», які цьогоріч проводяться під патронатом Національного Олімпійського Комітету України.

Цьогоріч, на змаганнях очікують понад 200 юних лучників, що представлятимуть збірні команди 10 областей України, м.Київ та збірну команду Республіки Білорусь.

«Олімпійські надії» є одним зі змагань у національному сезоні 2017 року зі стрільби з лука, який включено в систему рейтингової оцінки виступів спортсменів-юніорів та кадетів для подальшого формування персонального складу молодіжної збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях 2017 року.

Змагання відбудуться серед лучників двох вікових категорій:

• юніори 1997 р.н. та молодші;
  • кадети 2000 р.н. та молодші.

Урочисте відкриття змагань - 5 травня о 13:30 год (вул. Грабовського, 11).

Початок змагань - 5 травня о 09:30 год.