На Львівщині відбудеться традиційний фестиваль «Зашків»

16-18 червня з нагоди 126-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця відбудеться традиційний фестиваль «Зашків» під гаслом «Джерело духу».

Місце проведення – підніжжя гори Берекавиці у селі Зашків Жовківського району.

Фестиваль проводиться вже одинадцятий рік поспіль і має на вшанувати ім’я Євгена Коновальця. Програма Фестивалю є актуальною для молодих людей різного віку, асоціюється з духом високого патріотизму, здоровим способом життя, високими моральними цінностями та розвитком української культури і духовності.

Програма заходу:

16 червня  –  20:00  символічне запалення ватри.

17 червня – з 11:00 – велопробіг "Від Степана до Євгена", військові навчання, інтелектуальні дискусії, школа виживання, футбол босоніж, форум української книги, ніч кіно та багато іншого.

16:30 – показові виступи вихованців кінологічного навчального Центру  західно-регіонального управління Державної прикордонної служби  України;

17:00 - 19:00  – вітальна програма від колективів  Жовківського району;

19:00 – урочисте відкриття фестивалю за участі представників влади,  воїнів АТО, волонтерів, громадських діячів та ін.;

20:00 –  концертна програма фестивалю за участі : "Друже Музико"(Одеса), "Жива", "Залізний Хрест", "Рай Із Твоїх Снів", "ЛТК", Юлія Качула (Крим),  Міла Моравська,  "Holly Loud", "Guys Band", Зиновій Медюх. Хедлайнер – гурт "Тінь Сонця".

З 02:00 –  «Ніч кіно».

18 червня – о  10:00 – Служба Божа на фестивальному майданчику.

Вхід вільний.

Організатори заходу – молодіжні громадські організації Львівщини, Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Жовківська районна державна адміністрація, Жовківська районна рада, Зашківська сільська рада.