На Львівщині угорець Міклош Бот представив унікальний доробок українських пісень

Український фольклор очима угорського музиканта. Днями, у Львівській обласній філармонії,  угорський композитор, музикант та етнограф Міклош Бот представив унікальний доробок української пісні.

Давні українські твори на сцені виконували київський ансамбль «Божичі», ансамбль села Крячівка «Древо», села Попівка Полтавської області «Піснеграй», гурт «Тячівська банда», «Солотвинське тріо», Угорський державний народний ансамбль «Солонина» «Szalonnf» під керівництвом Іштвана Пала. Міклош Бот компонував виконавцям на електрогітарі та цимбалах.

Довідково

Міклош Бот з 2014 подорожував селами України, збирав та записував народні українські пісні. Він побував у шістдесяти селах у різних куточках України, та зібрав понад 400 українських народних пісень. Особливо цінними є народні перлини Полісся, яке постраждало від Чорнобильської катастрофи.

Міклош Бот - двічі переможець премії «Фонограм», володар премії «Буда» як композитор та виконавець, вокаліст, гітарист та композитор у музичних гуртах «Фолксайд» (Folkside) та «До Сонця» (A Napra), член журі «Пісні-2016».

Переглядів: 192