На Львівщині популяризуватимуть творчість авторів Гімну України

На Львівщині створили оргкомітет з представників громадськості, науковців, дослідників та мистецтвознавців. Новостворений комітет має на меті популяризувати постаті творців Гімну.

Учасники круглого столу «Творці Національного і Державного Гімну України Михайло Вербицький та Павло Чубинський» висловили пропозиції щодо створення музичних конкурсів для молодих музикантів, видання посібника для різних музичних інструментів в академічному форматі, започаткування традиції проведення щорічних науково-практичних столів у день пам’яті Михайла Вербицького та розробки тематичних квестів, ігор і театральних постановок для дітей.

Окрім того, члени оргкомітету ухвалили рішення щодо розширення фестивалю музичної спадщини Михайла Вербицького «У музиці – молитва, у молитві – музика», що уже двічі відбувався у селі Завадові.