На Львівщині під час Великодніх свят посилять заходи безпеки

На Львівщині на період Великодніх свят посилять заходи безпеки, аби недопустити провокації та сутички між громадянами.

Про це повідомили у середу, 12 квітня, під час наради голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з головами РДА та очільниками міст обласного значення.

Зокрема, керівники правоохоронних структур та очільники районів спільно пропрацюють заходи безпеки під час Великодніх свят. Особливу увагу приділятимуть локаціям на території регіону, на яких відбуватимуться масові заходи, аби попередити конфліктні ситуації.

Також при управлінні СБУ у Львівській області створили штаб, який забезпечує цілодобове чергування, задіяли сили антитерористичного центру. Цілодобово чергують і оперативно-слідчі групи.

Також, як зазначив Олег Синютка, на час свят правоохоронні органи переведуть у режим цілодобового чергування.