На Львівщині облаштують спортивні споруди

У суботу, 1 квітня, в області розпочнуть облаштовувати спортивні споруди. Такий захід відбудеться у межах Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота».

Метою цієї акції є покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою та масовим спортом різних вікових груп населення, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування спортивних споруд.

Під час проведення цього місячника планується впорядкувати спортивні майданчики за місцем проживання, у місцях масового відпочинку населення та спортмайданчики, які знаходяться на балансі навчальних закладів. У межах заходів також проведуть вибіркову перевірку стану облаштування спортивних майданчиків на Львівщині.

За підсумками місячника планується визначити переможців серед районів, об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення області.