На Львівщині нагородили лауреатів ІІ Обласної дитячої музичної премії

19 травня,  відзначили переможців ІІ Обласної дитячої музичної премії. Премію ініціювали та заснували для нагородження найталановитіших юних митців Львівщини.

Лауреатами цьогорічної музичної премії стали учні Радехівської ДШМ, Золочівської ДШМ, Дублянської ДШМ, Новороздільської ДШМ, Великолюбінської ДШМ та Львівської дитячої школи мистецтв №10, які взяли участь конкурсі.

Окрім того, премією нагородили художнього керівника, диригента дитячого оркестру народних інструментів Львівської ДДМШ №1 ім. А.Кос-Анатольського – Ярослава Олексіва.

Опісля урочистостей, відбувся мистецький концерт за участі лауреатів Обласної дитячої музичної премії, яка відбувається уже вдруге.

Нагадаємо, що така премія присуджуватиметься щороку і є єдиною творчою відзнакою на Львівщині за відмінне навчання та успішні виступи учнів на дитячих мистецьких конкурсах.

Участь у заході взяли заступник директора - начальник управління культури департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало, члени організаційного комітету з присудження Музичної Премії, викладачі та батьки.