На лісозаводі Рава-Руського держлісгоспу запустили нову лісопильну лінію

7 лютого 2017 року на Рава - Руському лісозаводі ДП «Рава-Руський лісгосп» введено в дію нову лінію по переробці деревини. Запуск деревообробної лінії було анонсовано ще наприкінці минулого року. Цех вироблятиме обрізні пиломатеріали, на виробництві працюватиме 18 працівників, уточнив директор Рава-Руського лісгоспу Антон Косовський.

Привітати з відкриттям деревообробної лінії керівника і працівників підприємства завітали: голова Львівської обласної Ради Ганущин О.О., перший заступник голови ОДА у Львівській області Замлинський Р.Т., начальник ЛОУЛМГ Дейнека А.М., голова Жовківської РДА Щур Н.С., голова Яворівської РДА Хлян О.В., представники фірми - виробника обладнання «Акемсан», ділові партнери, директори лісгоспів, обласні, районні, місцеві депутати, представники місцевої влади, журналісти. У своїх виступах - привітаннях вони побажали підприємству процвітання, розвитку, безпечних умов праці.07022017rava3

Після цього керівники перерізали стрічку, священник освятив лінію переробки та обладнання запустили в дію. Під час цього усім присутнім продемонстрували роботу обладнання та його можливості: способи та особливості переробки деревини.

Окрім того, усім запрошеним на нижньому складі підприємства було продемонстровано роботу електронного обліку деревини: внесення сортиментів до єдиної бази ЕОД, прийомка деревини на нижньому складі електронними засобами. Також, продемонстрували на комп’ютері механізми громадського контролю, та провели перевірку занесених до бази ЕОД сортиментів.

Загалом ДП «Рава-Руське ЛГ» демонструє стабільну роботу, постійно модернізує виробництво та працює над підвищенням рівня заробітної плати працюючих.

Обладнання “Akemsan Insaat” (Туреччина) змонтоване в приміщені цеху переробки деревини. Його загальна вартість – 7 млн 391 тис грн. Продуктивність лінії – до 12 000 кбм готової продукції на рік, повідомила прес-служба Львівської ОДА.