На Львівщині завершився регіональний відбір Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

У жовтні стартував регіональний відбір Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2019-2020 роках. Упродовж  двох місяців у 25 районах України учні та молоді працівники професійної освіти віком від 18 до 21 року змагаються за можливість представляти свою область у фіналі Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraine» з 17 компетенцій.

Це наймасштабніші змагання, що проводяться кожні два роки, метою яких є сприяння популяризації робітничих професій та професійній орієнтації молоді.

Цьогоріч  Львівщина організувала  змагання з чотирьох компетенцій – «Кулінарне мистецтво», «Електромонтажні роботи», «Зварювальні роботи», «Перукарське мистецтво».

24-26 жовтня на базі гастрономічного простору «Pro100HUB» відбувся регіональний відбір з компетенції «Кулінарне мистецтво», де 17 учнів закладів професійної освіти мали змогу позмагатися у трьох номінаціях: холодна закуска, кулешик та основна страва (м'ясо/риба).

22 листопада у Бориславському професійному ліцеї проведено змагання з компетенції «Електромонтажні роботи», в якому взяло участь 4 учні та 4 майстри виробничого навчання.

27 листопада на базі ДНЗ «Вище професійне училище № 8 м. Стрий» - компетенція «Зварювальні роботи». За призові місця поборолися 46 учнів та майстрів виробничого навчання.

Останньою стартувала компетенція «Перукарське мистецтво». Конкурс відбувся 28 листопада 2019 року на базі Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування. Серед учасників змагань – 14 учнів ЗПО, а також 13 майстрів виробничого навчання.

Варто також зазначити, що за роботою учасників Конкурсу з усіх компетенцій спостерігали члени журі, а оцінювала – експертна група, кожен член якої має досвід роботи не менше 5 років, а також додатковою перевагою експертів є визнана на всеукраїнському рівні кваліфікація, у тому числі участь у конкурсах професійної майстерності.

Переможці регіональних етапів отримали відзнаки та вже  у квітні-травні 2020 року у м. Київ позмагаються у фіналі «WorldSkills Ukraine». Оцінуватимуть конкурсантів у ІІ етапі відомі експерти та провідні фахівці у своїй професійній галузі, а саме: представники бізнесу та великих підприємств.

Додатково інформуємо, що захід відбувся в межах Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 рр.

Переглядів: 18