На Львівщині відбулися щорічні Дні Партнерства інститутів громадянського суспільства

Сьогодні, 12 грудня, відбувся щорічний захід Дні Партнерства інститутів громадянського суспільства.

Учасників привітав директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Андрій Ковальський.

«Органи влади та громадськість є партнерами однієї великої справи - розбудови нашої держави. Сьогодні ми поглянемо на те, що ми спільно змогли зробити за цей рік. Я переконаний, що упродовж трьох наступних місяців нам вдасться окреслили напрями співпраці у 2020 році. Ми повинні сконцентруватися на розвитку проєктів у і наступному році», - наголосив Андрій Ковальський.

Під час заходу громадські організації - переможці конкурсу в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства звітують про реалізацію проєктів.

Зокрема, громадська організація «Ділові Українські Жінки у Львівській області» розповіли про підсумки фотопроєкт «Багатодітне материнство - джерело краси, енергії, любові».

В центрі виставки – особистість жінки та її етнокраса. Готувались до проєкт не один день, а сама зйомка відбувалась в Києві.

«Цією виставкою ми хотіли привернути увагу до материнства і популяризувати відповідальне планування сім'ї із правильним фундаментом. Цей проєкт має на меті мотивувати жінок на народження дітей», - зазначила керівник ГО «Ділові Українські Жінки» Галина Давидюк.

Окрім цього, представники громадських організацій, які не брали участь в цьогорічному конкурсі, презентувати успішно реалізований проєкт своєї громадської організації та поділитися планами на 2020 рік.

Зауважимо, що Дні Партнерства інститутів громадянського суспільства відбуваються уже шостий рік поспіль.

Нагадуємо, що громадські організації отримали фінансову підтримку на реалізацію проєктів на конкурсних засадах з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки у 2019 році.

Організатори заходу – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Переглядів: 13