На Львівщині реалізовуватимуть проект з відкриття комплексу виробництва синтетичних альтернативних моторних та побутових палив

Сьогодні, 17 грудня, у Львівській ОДА відбулась чергова робоча зустріч щодо реалізації Міжнародного інвестиційного проєкту “Створення високотехнологічного комплексу виробництва синтетичних альтернативних моторних та побутових палив” у Сокальському районі.

Очільник області Маркіян Мальський наголосив на важливості реалізації проекту.

“Проект є дуже важливим і я вірю, що зусиллями усіх присутніх він зможе бути реалізованим. Хочу вірити, що як з нашого боку, так із вашого ми досягнемо успіху. З боку облдержадміністрації ми готові комунікувати з Офісом Президента та Кабінету Міністрів, який аналізуватиме фінансову спроможність цього проекту і за умови, що є достатній капітал, я не бачу інших причин, які могли б завадити його реалізації”, - зазначив очільник області.

Керівник департаменту паливно-енергетичного комплексу Михайло Грет наголосив на необхідності спільного напрацювання механізмів втілення та розроблення дорожньої карти з конкретними кроками реалізації даного Проєкту.

Реалізація проекту забезпечить виробництво моторного палива в Україні в кількості 1,5 млн тонн, створення понад 6 тис додаткових робочих місць, зменшення валютних витрат країни на імпорт моторного палива на 1,2 млрд дол.

Відтак, сторони обговорили технічні моменти щодо створення комплексу виробництва синтетичних альтернативних моторних та побутових палив.

Зокрема підписали протокол щодо подальшої реалізації Міжнародного інвестиційного проекту.

Фінансування проекту здійснюватиметься за рахунок інвестиційних ресурсів без використання державних коштів та надання державних гарантій від Уряду України.

Нагадаємо, Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада 9 серпня 2018 року підписали Меморандумом про співпрацю із замовником Проєкту – ПП „Енергія природи – водень” та компанією, що відповідає за інвестиційне забезпечення Проєкту – „Гальф Петролеум Лимитед Ко”, створеною відповідно до законодавства Катару.

Переглядів: 14