На кожен удар російські окупанти отримають нашу відповідь – звернення Президента України

Глава держави провів нараду з усіма рівнями управління державою та захистом, під час яких доповідали Головком, керівники ГУР і Служби зовнішньої розвідки, голова СБУ, секретар РНБО.

Перше питання – наслідки російських ударів, зокрема ракетних. За минулу ніч вдалося збити 15 російських ракет. Обговорили на нараді ймовірну поведінку ворога найближчим часом, аби скоординували наші оборонні кроки. Окремо обговорили питання зброї та снарядів для воїнів.

Володимир Зеленський висловив співчуття рідним, загиблих внаслідок учорашньої російської атаки на області України – Чернігівщину та Дніпропетровщину, де ракети забрали життя дітей.

«На кожен такий удар російські окупанти отримають нашу відповідь. І я дякую всім нашим воїнам, які це забезпечують щодня й щоночі. Які захищають наші позиції, відбивають російські штурми, допомагають своїм вогнем побратимам, хто поруч на позиціях, і по максимуму знищують окупанта. Я дякую усім нашим партнерам, хто бачить спільне завдання України та світу саме так: очевидна поразка держави-терориста й справедливий мир для України та всієї Європи», - зазначив Президент України.

Глава держави в телефонному режимі провів перемовини з Премʼєр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Спільно триває підготовка до програми довготривалої оборонної співпраці між Україною та Канадою. Канада вже почала конфіскацію російських активів.

Разом з тим, відбулась розмова із Премʼєр-міністром Нової Зеландії Гіпкінсом. Саме Нова Зеландія часто є серед лідерів у санкційних обмеженнях.

«Сьогодні – вже десята річниця з дня заснування однієї зі славетних українських військових частин, а саме – 140-го окремого центру спеціальних операцій. Це дуже майстерні воїни – рішучі, міцні та надзвичайно досвідчені. Вони брали участь в обороні та звільненні Київщини – Бучі, Гостомеля, Бородянки та інших міст і сіл, Харківщини – Ізюма, Чугуєва. Виконували стратегічно важливі місії на південних напрямках, потужно билися проти окупантів на Донбасі. Дякую вам, воїни! Україна завжди памʼятатиме вашу сміливість, ніколи не забуде тих воїнів, які віддали свої життя у бою за державу. Хай буде їм шаною перемога нашої держави в цій війні!», - звернувся Президент.

Переглядів: 3