На Кам’янеччині реалізують план заходів з питань детінізації економіки

18 квітня відбулось засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участі першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського провів та першого заступника голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Андрія Вашківського.

«Відрахування із заробітної плати йдуть у місцеві бюджети. Люди хочуть, щоб були зроблені дороги, працювали школи, садочки, хочуть отримувати якісні медичні послуги. Від суми податків залежить можливість інвестування коштів у інфраструктуру, якою користуються самі ж мешканці, тими ж самими дорогами, освітленням, тротуарами, садочками, школами. Це соціальна відповідальність бізнесу – сплачувати податки. Ми просимо, щоб ви вели легальний бізнес, зі своєї сторони органи влади сприятимуть розвитку бізнесу, – звернувся до підприємців Ростислав Замлинський.

 Відтак, на засідання заслухали 9 представників підприємств-суб’єктів підприємницької діяльності, які, за інформацією Кам’янка-Бузького відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, у лютому виплатили заробітну плату найманим працівникам у розмірі менше встановленого мінімуму.

«Питання роботи робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення постійно моніториться.  Хочу наголосити, що в нас є два способи роботи робочої групи. Перший – це заслуховування господарюючих суб’єктів, які за даними податкової інспекції потрапили в перелік мінімізаторів. І ще один спосіб, який ми використовували минулого року, – виїзд на підприємства для виявлення неоформлених працівників”, - зазначив Андрій Вашківський.

Переглядів: 72